صفحه اصلی

شركت تاكا فعالیت خود را در زمینه ساخت تجهیزات و سازه های فلزی، با ساخت استراكچرهای تجهیزات پالایشگاهی، پتروشیمی و نیروگاهی آغاز و تا كنون پروژه های متعددی را با موفقیت و كیفیت مطلوب و مطابق با الزامات تعیین شده توسط كارفرما، اجرا نموده است.

ارائه محصولات و خدمات كیفی، مطابق با خواسته كارفرما و به تبع آن دستیابی به اعتماد بلند مدت مشتریان، در سر لوحه برنامه های تاكا قرار دارد.

در راستای دستیابی به این هدف شركت تاكا اقدام به تجهیز و تقویت زیر ساخت های سخت افزاری و نرم افزاری واحدهای سازمانی خود نموده است. كه در این راستا با به كارگیری به روزترین نرم افزارهای تحلیلی و مدل سازی و همچنین استفاده از كارشناسان مجرب افزایش سرعت و كاهش خطا در تهیه اسناد مهندسی را فراهم آورده است.

توجه ویژه به بحث مدیریت کیفیت در پروژه ها، باعث شده است تا واحد كنترل كیفیت مستندات مورد نظر كارفرما از قبیل مستندات مربوط به فرآیند جوش، بازرسی و ساخت را با دقت نظر تهیه و ارائه نماید.

تحویل بموقع پروژه ها، همراه با مستندات لازم از امتیازات شركت تاكا می باشد كه واحدهای كنترل پروژه و برنامه ریزی در این موضوع نقش مهمی را ایفا می نمایند.