صفحه اصلی

شرکای تجاری تاکا همواره از پیشروترین و پیشرفته ترین شرکت های دنیا انتخاب می شوند. تاکا هم اکنون با شرکت های زیر به عنوان شریک اصلی تجاری همکاری و تبادل فناوری دارد.

 

آلمان

 

شرکت آمازونه

گروه بزرگ AMAZONE متشکل از سه شرکت مختلف در زمینه تولید ماشین ها و ادوات کشاورزی می باشد که در رتبه بندی، در کنار شرکت های بزرگ تولیدکننده ماشین های کشاورزی همچون JHON DEERE و CLAAS جزء ده شرکت برتر دنیا قرار دارد. محصولات این شرکت به بیش از 40 کشور دنیا صادر شده و همگام با تکنولوژی روز در زمینه کشاورزی حفاظتی و پایدار فعالیت می نماید. همچنین این شرکت مجهز به بزرگترین آزمایشگاه تخصصی در اتحادیه اروپا بوده که محور اصلی تحقیقات آن در زمینه کودهای شیمیایی مورد استفاده در کشاورزی می باشد.

 

آلمان

 

شرکت کنوخه

شرکت آلمانی KNOCHE یک شرکت پیشرو در زمینه ادوات خاک ورزی حفاظتی در آلمان می باشد که با به کارگیری ایده های جدید در زمینه طراحی و ساخت ادوات خاک ورزی حفاظتی اقدام به تولید خاک ورزهای ویژه ای جهت استفاده با کمترین توان مورد نیاز و بالاترین راندمان مزرعه ای نموده است. این شرکت با بیش از صد سال تجربه در زمینه طراحی و تولید انواع ادوات خاک ورزی یکی از معتبرترین شرکت های تولید ادوات کشاورزی در اتحادیه اروپا می باشد.

 

ایتالیا

 

شرکت وول آگری

شرکت WOLAGRI یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی-کشاورزی TONUTTI در ایتالیا می باشد که به طور تخصصی در زمینه طراحی و تولید انواع بیلرهای استوانه ای، لفاف پیچ ها، خردکن ها و تجهیزات جمع آوری و بسته بندی علوفه فعالیت دارد. این شرکت ضمن اخذ گواهینامه های معتبر کیفیت از اتحادیه اروپا با تولید و صادرات انواع محصولات برداشت علوفه به بیش از 10 کشور دنیا از جمله شرکت های معتبر فعال جهان در این زمینه می باشد.

 

فنلاند

 

شرکت تیومه

گروه صنعتی TUME-AGRI با حدود 65 سال سابقه در زمینه ماشین های کشاورزی یکی از معتبرترین برندهای فنلاند و اتحادیه اروپا می باشد که به طور تخصصی در زمینه ماشین های کاشت با تکنولوژی روز فعالیت دارد. این شرکت با توجه ویژه به راندمان و بهره وری ماشین های تولیدی خود در مزرعه و همچنین تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصول اقدام به ساخت انواع ادوات کاشت نموده است به نحوی که در سال 2010 موفق به دریافت جایزه بهره وری از یکی از مؤسسات تحقیقاتی معتبر در اتحادیه اروپا شده است.

 

ترکیه

 

شرکت ایرتم

شرکت بازرگانی و صنعتی ماشین های کشاورزی ایرتم (IrTem Agri Machines Industry & Trade Co) دارای 44 سال سابقه فعالیت در زمینه صنعت ماشین های کشاورزی می باشد و هم اکنون محصولات خود را در 23 کشور جهان ارائه می نماید.
این شرکت که در کشور ترکیه واقع شده است، ارائه دهنده انواع ادوات کاشت نظیر بذرکار و کودکار ها و ردیفکارهای متنوع با قابلیت ها و توانایی های مختلف متناسب با نیاز مشتریان و همچنین سیستم های جدید آبیاری می باشد. شرکت ایرتم با تکیه بر توانایی های تکنولوژیک خود محصولاتی در حد استانداردهای جهانی را به بازار عرضه می نماید و در یک فرآیند پیوسته و دائمی در تلاش است تا همواره سطح کیفیت محصولات و خدمات خود را افزایش دهد.

آلمان شرکت گریمه گروه بزرگ GRIMME متشکل از چند شرکت بزرگ در زمینه تولید ادوات و ماشین های کشاورزی می باشد که به طور تخصصی در مکانیزاسیون سیب زمینی، چغندرقند و سبزیجات فعالیت دارند. ای شرکت یکی از 3 شرکت بزرگ اروپایی در زمینه ماشین های برداشت بوده و محصولات آن به بیش از 100 کشور در دنیا صادر می گردد.
آلمان شرکت استراتمن شرکت STRAUTMANN به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده ماشین های دامپروری و تغذیه دام، برداشت علوفه سبز و واگن های حمل و نقل علوفه در کشور آلمان با قدمتی 80 ساله در حال فعالیت می باشد.